Czytelnia

„Dzieci odkrywają Śląskie”

-
28 sierpnia 2016

Na Śląsku mieszkamy całe życie, jednak dopiero w ostatnich latach tak naprawdę odkrywamy ten region i jego atrakcje na nowo. Okazuje się, że i tak mało jeszcze o śląskim wiemy bo ciekawych i nieoczywistych miejsc jest bez liku.

Basia Salamon-Szympruch – autorka bloga Podróże Hani – wydała świetny przewodnik po województwie śląskim – „Dzieci odkrywają Śląskie” – poświęcony przede wszystkim rodzicom małych dzieci. W przewodniku znajdujemy sporo miejsc, o których istnieniu nie mieliśmy dotąd pojęcia. Są też takie miejscowości, przez które przejeżdżaliśmy wielokrotnie, nie zdając sobie sprawy jakie atrakcje mają do zaoferowania. Mam wrażenie, że Basia odwiedziła z rodziną każdą miejscowość województwa, dzięki czemu stworzyła bardzo praktyczny i rzetelny przewodnik. Idealny na jednodniowe czy weekendowe wypady z dziećmi, praktycznie na każdą pogodę.

Slaskie-1Slaskie-2Slaskie-3

Przewodnik polecamy przede wszystkim mieszkańcom południa Polski oraz szukającym pomysłów na rodzinne wypady na Śląsk. Po raz kolejny przekonujemy się, że podróżować nie trzeba od razu na koniec świata, by dać się zaskoczyć i odkryć coś zupełnie nowego. Oczywiście z wojaży po świecie nie zamierzamy rezygnować, ale obiecujemy sobie nieco częściej organizować krótkie wypady w naszym regionie. Przewodnik pełen inspiracji już mamy 😉


Przewodnik „Dzieci odkrywają Śląskie” możecie zamówić bezpośrednio u Basi poprzez jej stronę: http://www.podrozehani.pl/dzieci-odkrywaja-slaskie-przewodnik-slask-wojewodztwo-slaskie

Tagi
POWIĄZANE WPISY
Asia, Łukasz, Maja i Alicja Kasperek

Cześć! Jesteśmy rodziną, która nie wyobraża sobie życia bez podróży. Na co dzień mieszkamy i pracujemy na Śląsku. Staramy się uciekać od rutyny i codziennego pośpiechu, więc gdy to tylko możliwe, pakujemy plecaki i ruszamy w drogę. Odkąd pojawiła się Maja, podróżujemy wyłącznie w pełnym składzie, bo tylko wtedy podróż może być naprawdę udana! A jak to się zaczęło, przeczytacie na stronie "O nas".

Szukaj
Kategorie

Newsletter

Airbnb
Airbnb

Zarejestruj się i odbierz 100zł na pierwszy nocleg z Airbnb